Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
maksimit
Модератор
Модератор
maksimit

Male Постове : 71
Регистриран на : 11.01.2013
Години: : 30

Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 Vide
ПисанеЗаглавие: Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013   Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 9:07 pm

Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 6121888q

От следващата седмица традиционната сборна компилация "Пайнер Хит Сезони – Пролет 2013" ще бъде на музикалния пазар, съобщават от "Планета".
Новото музикално предложение включва 16 композиции на едни от най-обичаните изпълнители на телевизия "Планета". Сред песните в албума са "Виждам те" на Константин, "По моята кожа" на Преслава, "Тук до мен" на Андреа и "Шампион" на Малина, "Виж ме сега" на Анелия, "Ти го можеш" на Даяна и "Белег на съдбата" на Теди Александрова.
В "Пайнер Хит Сезони – Пролет 2013" ще откриете и най-новите предложения на Ани Хоанг - "Виетнамчето" и на Райна – "Много се лъжеш". Много пролетно настроение ви очаква и с песните "Бау-мяу" на Илиян и "Кукла" на Емилия.
Борис Дали и Мария също вземат участие в компилацията с най-новите песни в своя репертоар – съответно с "Интересът" и "Мен избра". В "Пайнер Хит Сезони – Пролет 2013" са още и синглите "Бутилка", на триото Галена, Преслава и Борис Дали, и дуетната песен на Кали и Сиана - "Ангел с дяволски очи".

Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 6121892z
Върнете се в началото Go down
millllena
Модератор
Модератор
millllena

Female Постове : 89
Регистриран на : 14.10.2011
Години: : 38

Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013   Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 9:55 am

http://ufox.com/7r54pkdvexje
Върнете се в началото Go down
 

Пайнер Хит Сезони - Пролет 2013

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Пайнер-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии