Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 Обичате ли да говорите по време на секс?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Slatkata_bibi
Любопитен
Любопитен
Slatkata_bibi

Female Постове : 44
Регистриран на : 05.02.2010
Местоживеене : София

Обичате ли да говорите по време на секс? Vide
ПисанеЗаглавие: Обичате ли да говорите по време на секс?   Обичате ли да говорите по време на секс? Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 6:42 am

Приятеля ми обожава да му говоря по време на секс.Аз не го умеех,но сега мога вече съвсем свободно да говоря за секса,който правим,за сексуалните си фантазии.Много го възбужда да говоря зя секса в предишните си връзки,което ми се струва доста странно.С времето всичики тези думички които ме затрудняваха да ги изрека,сега ги наричам с истинските им имена.Когато се чувствам достатъчно възбудена мога да съчиня и цял еротичен разказ с куп хипотетични случки в които участвам.Но на мен никой никога не ми е говорил,не зная аз как бих се почувствала ако ми шептят мръсотийки.Може ли някой да сподели какви неща обичат да говорят мъжете?
Върнете се в началото Go down
Незабравима
Модератор
Модератор
Незабравима

Постове : 296
Регистриран на : 06.02.2010

Обичате ли да говорите по време на секс? Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да говорите по време на секс?   Обичате ли да говорите по време на секс? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 9:51 pm

Ние не си говорим по време на секс.
От мълчаливите сме
Върнете се в началото Go down
LadyBug
Неориентиран
Неориентиран
LadyBug

Female Постове : 20
Регистриран на : 07.02.2010
Местоживеене : Силистра

Обичате ли да говорите по време на секс? Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да говорите по време на секс?   Обичате ли да говорите по време на секс? Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 3:48 am

Незабравима написа:
Ние не си говорим по време на секс.
От мълчаливите сме
хаха и ние :oops:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обичате ли да говорите по време на секс? Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да говорите по време на секс?   Обичате ли да говорите по време на секс? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Обичате ли да говорите по време на секс?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Общи Приказки :: Общи Приказки :: Секс и Интимност-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии