Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sevdito
Администратор
Администратор
Sevdito

Female Постове : 1949
Регистриран на : 25.12.2009
Години: : 29
Местоживеене : Асеновград

Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Vide
ПисанеЗаглавие: Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те   Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 7:52 pm

Нека дискусията започне
Върнете се в началото Go down
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те   Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Icon_minitimeСря Авг 18, 2010 10:32 am

Как се представи Илиян на Турне 2010?
Върнете се в началото Go down
Slatkata_bibi
Любопитен
Любопитен
Slatkata_bibi

Female Постове : 44
Регистриран на : 05.02.2010
Местоживеене : София

Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те   Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:42 am

Той е любимият ми певец от мъжете на турнето. Представи се блестящо. а може ли да ми каженякой как се казва момичето от клипа на йо йо. Една кде седи в ваната на края?
Върнете се в началото Go down
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те   Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 10:11 am

Slatkata_bibi написа:
Той е любимият ми певец от мъжете на турнето. Представи се блестящо. а може ли да ми каженякой как се казва момичето от клипа на йо йо. Една кде седи в ваната на края?


Защо питаш мисля че това беше една манекенка ама сега и забравих името като се чуем с Илиян ще го питам обещавам
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те   Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Тръгнах по земята да те търся,но в дискусията намерих те

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Пайнер :: Илиян-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии