Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

  Турнето на Татяна в САЩ продължава и през март

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
millllena
Модератор
Модератор
millllena

Female Постове : 89
Регистриран на : 14.10.2011
Години: : 37

 Турнето на Татяна в САЩ продължава и през март Vide
ПисанеЗаглавие: Турнето на Татяна в САЩ продължава и през март    Турнето на Татяна в САЩ продължава и през март Icon_minitimeСря Фев 27, 2013 1:11 pm

Първото турне на Татяна в САЩ продължава с пълна сила - за нея изминалите две седмици бяха изпълнени с много пътувания, приключения и срещи с българите в Страната на неограничените възможности.
Звездата на "Планета" ТВ пя за нашите сънародници в Ню Йорк, където, въпреки лошото време, успя да се разходи с корабче до Статуята на свободата.Домакините на певицата в Атланта пък й подариха релаксиращ китайски масаж преди концерта й пред нашите сънародници. В Атланта тя посети и най-големия аквариум в света, който Татяна определя като "истински лабиринт".В Детройт пък певицата не пропусна да разгледа забележителностите на града и да обиколи някои от най-елитните модни бутици, сред които и този на "Victoria's Secret", на които е истински фен."Благодаря на Господ, както и на моите продуценти за всичко, което ми се случва тук! Българите в Америка са жадни за българска музика, а особено емоционални за тях винаги са изпълненията ми на "Дельо хайдутин"."Гордея се, че тази песен, която ми бе подарена от Валя Балканска, е част от моя репертоар! Тук, на моите концерти в САЩ, тя наистина звучи като химн на България!", споделя Татяна.Концертите на певицата в Америка продължават и през март, където ще се срещне с българите в Бостън, Флорида и Чикаго.


Върнете се в началото Go down
 

Турнето на Татяна в САЩ продължава и през март

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Пайнер :: Татяна-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии