Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 БИОГРАФИЯ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

БИОГРАФИЯ Vide
ПисанеЗаглавие: БИОГРАФИЯ   БИОГРАФИЯ Icon_minitimeСря Апр 14, 2010 4:15 pm

Певицата Пепа е родена в Благоевград, понастоящем обаче живее в София.

Завършила е СМУ “Широка Лъка”

специалност народно родопско пеене, на пиано е свирила 6 години.



Първия си албум певицата издава през 1997 г., когато живее в Бургас. От него се появява хита “С теб и в съня”, към

песента има и видеоклип. Следва мегауспешното парче "Синя прашка", което носи на Пепа широка популярност. През 2003

г. тя става изпълнител на студио “Веселина”, където записва новите си песни: “Бягай”, “Студена” и “Секси”.

Известна сред феновете като Пепа “Секса”, певицата дава следното обяснение за прякора си: “Приятелите ми казват “Секси”,

защото съм излъчвала сексапил! А за пресата цялата съм била “Секс като излъчване”.”

Пепа е пяла в Швейцария със звезди като Шабан Шаулич, Миле Китич и Драгана Миркович в “Гродониа” (Цюрих) през 1996 г.Изпълнителката на хита "Синя прашка" - Пенка Петрова, позната на широката аудитория като Пепа "Секса", оглави класация на телевизия Balkanika с песен - дует с румънския изпълнител Кости.



В сайта на телевизия Balkanika, дуетното парче се нарежда на първо място в оспорвана конкуренция с едни от примите на сръбската музика – Цеца Величкович и Драгана Миркович.
Върнете се в началото Go down
 

БИОГРАФИЯ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Ара Мюзик :: Пепа-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии